•  

  CSA EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFINA ZİYARET

  İl Kültür ve Turizm Müdür V. Gülsüm ÇELEBİ ve İl Halk Kütüphanesi Müdür V. Işıl KIRKIK, Cafer Sadık Abalıoğlu Eğitim ve Kültür Vakfına ziyarette bulundular. CSA Eğitim ve Kültür Vakfı Yöneticisi Sema YILMAZTÜRK ve Etkinlik ve Kütüphane Sorumlusu Seren YETİŞ tarafından karşılanan İl Müdürümüz, CSA Eğitim ve Kültür Vakfı Kütüphanesi, sanat galerisi ile Vakfın diğer etkinliklerin yapılacağı salonlar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

  İl Müdürümüz CSA Eğitim ve Kültür Vakfı Kütüphanesinin düzenlenmesinde ihtiyaç duyulması halinde Müdürlüğümüzün bağlı birimi, İl Halk Kütüphanesi Müdürlüğü tarafından rehberlik ve teknik hizmetler konusunda destek verileceğini belirttiler.

   

   

   

 •  
   

   

   

   

  YAYGIN MESLEKİ TURİZM EĞİTİMİ FAALİYETLERİ


  Bakanlığımız Araştırma ve Eğitim Genel Müdürlüğü tarafından gerek konaklama ve yeme-içme tesislerinde görev yapan personelin mesleki niteliklerinin geliştirilerek, hizmet kalitesinin arttırılması gerekse toplumda turizm bilincinin oluşturulması amacıyla ulusal ve uluslararası düzeyde çeşitli ücretsiz turizm eğitimi programları düzenlenmektedir.

   

  Eğitimler ücretsizdir. İşletmelerden veya çalışanlardan hiçbir şekilde eğitim ya da sertifika bedeli talep edilemez.
   

   

  Detaylı bilgi için         :         http://aregem.kulturturizm.gov.tr/TR,13202/mesleki-turizm-egitimi-ve-basvurusu.html

   

   

   

   

   

  Turizm Danışma Bürosu 
  Tel:+90 258 272 20 77

  Fax: 0258 264 76 21

        0258 265 07 87

  Denizli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü
  15 Mayıs Mahallesi, 554/1. Sk. No:5, 20150 Denizli/Pamukkale/Denizli

  http://goo.gl/N2bCPR

   

  Denizli İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Resmi İnternet Sitesinde Bulunan Tüm Yazılı ve Görsel İçerikler 
   Kaynak Belirtmek Sartıyla Tanıtım Amaclı olarak Kullanılabilir.